Здружение ЕСЕ

ЕСЕ

   Здружение за еманципација, солидарност и еднаквост на жените.

 

 

Контакт

Контакт

Контакт слика
Адреса:
Максим Горки 20/1-4
Скопје Република Македонија

E-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: ++ 389 2 3298 295

Факс: ++ 389 2 3211 453

Мобилен: ++ 389 71 266 101

http://www.esem.org.mk

Контакт форма

Останати информации

Останати информации:

.

 

Фискална Транспарентност

Социјална отчетност за родова еднаквост

Човекови права во здравствена заштита

Семејно насилство 

Центар за правна помош

Здравствен информативен центар